..: Trasa vlaku Os 9016 - JŘ 2020 :..
Os 9016
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   15.05 5b
  Poříčí nad Sázavou x15.08 15.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x15.12 15.12 
  Pecerady x15.16 15.16 1
  Týnec nad Sázavou  15.20 15.21 1
  Chrást nad Sázavou x15.23 15.23 
  Krhanice x15.27 15.27 1
  Prosečnice x15.31 15.31 
  Kamenný Přívoz x15.34 15.34 1
  Jílové u Prahy  15.39 16.03 1
  Luka pod Medníkem x16.08 16.08 
  Petrov u Prahy x16.14 16.14 
  Petrov-Chlomek x16.17 16.17 
  Davle  16.20 16.21 3
  Skochovice x16.27 16.27 
  Vrané nad Vltavou  16.30 16.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x16.34 16.34 
  Praha-Zbraslav  16.38 16.38 1
  Praha-Komořany x16.41 16.41 
  Praha-Modřany zastávka  16.44 16.44 1a
  Praha-Braník  16.48 16.48 1
  Praha-Krč  16.52 16.52 1
  Praha-Kačerov  16.55 16.55 
  Praha-Vršovice  16.59 17.03 9
  Praha hlavní nádraží  17.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök