Os 8429 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 12.20 | 1 | |||
Písek jih | x | 12.22 | 12.22 | ||
Písek město | 12.25 | 12.25 | 1 | ||
Vrcovice | x | 12.29 | 12.29 | ||
Záhoří | 12.33 | 12.33 | 1 | ||
Vlastec | 12.38 | 12.38 | 1 | ||
Červená nad Vltavou | 12.44 | 12.44 | 1 | ||
Jetětice | x | 12.47 | 12.47 | ||
Stehlovice | x | 12.50 | 12.50 | ||
Branice | 12.53 | 12.53 | 1 | ||
Líšnice | x | 12.57 | 12.57 | ||
Milevsko | 13.00 | 13.08 | 1 | ||
Sepekov | x | 13.11 | 13.11 | 1 | |
Božejovice | 13.18 | 13.21 | 1 | ||
Padařov | x | 13.24 | 13.24 | ||
Meziříčí | x | 13.28 | 13.28 | ||
Balkova Lhota | 13.30 | 13.30 | 1 | ||
Nasavrky | x | 13.34 | 13.34 | ||
Tábor | 13.39 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci