R 814 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.09 | 1 | |||
Přerov | 7.22 | 7.24 | 10 | ||
Hulín | 7.33 | 7.34 | 2 | ||
Otrokovice | 7.41 | 7.44 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.53 | 7.56 | 2 | ||
Moravský Písek | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Hodonín | 8.14 | 8.23 | 2 | ||
Břeclav | 8.35 | 8.46 | 2 | ||
Podivín | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Zaječí | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Šakvice | 9.03 | 9.04 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci