Os 8044 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 16.38 | 1 | |||
Skály | x | 16.42 | 16.42 | ||
Heřmaň obec | x | 16.45 | 16.45 | ||
Ražice | 16.47 | 16.48 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | x | 16.52 | 16.52 | ||
Čejetice | 16.55 | 16.56 | 1 | ||
Modlešovice | x | 16.59 | 16.59 | ||
Strakonice | 17.04 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci