R 723 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 15.18 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.27 | 15.31 | 26b | ||
Praha-Vršovice | 15.35 | 15.36 | 1 | ||
Benešov u Prahy | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Olbramovice | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Tábor | 16.56 | 17.01 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 17.06 | 17.07 | 1 | ||
Soběslav | 17.16 | 17.17 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.22 | 17.34 | 3 | ||
Třeboň | 17.51 | 18.00 | 2 | ||
Třeboň lázně | 18.03 | 18.04 | |||
Majdalena | 18.12 | 18.13 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 18.18 | 18.19 | |||
České Velenice | 18.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci