R 718 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + B249 + B249 + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 11.36 | 1 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 11.47 | 11.48 | |||
Majdalena | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Třeboň lázně | 12.03 | 12.04 | |||
Třeboň | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.25 | 12.36 | 4 | ||
Soběslav | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Tábor | 12.58 | 13.01 | 2 | ||
Olbramovice | 13.38 | 13.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 14.22 | 14.23 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.27 | 14.38 | 30b | ||
Praha-Holešovice | 14.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci