Os 6412 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 14.16 | 4 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 14.19 | 14.20 | |||
Otradovice | 14.23 | 14.23 | |||
Stará Boleslav | 14.27 | 14.27 | 2 | ||
Dřísy | 14.32 | 14.32 | 2 | ||
Ovčáry | 14.35 | 14.35 | |||
Všetaty | 14.40 | 14.42 | 2 | ||
Malý Újezd | 14.47 | 14.48 | |||
Mělník | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Mělník-Mlazice | 14.54 | 14.55 | |||
Liběchov | 14.59 | 14.59 | 2 | ||
Štětí | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Hoštka | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Polepy | 15.16 | 15.16 | 2 | ||
Křešice u Litoměřic | 15.20 | 15.20 | |||
Litoměřice město | 15.25 | 15.26 | |||
Velké Žernoseky | 15.30 | 15.30 | 2 | ||
Libochovany | 15.35 | 15.35 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 15.51 | 3b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci