Os 3907 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 7.23 | 4 | |||
Bezměrov | x | 7.27 | 7.27 | ||
Postoupky | x | 7.30 | 7.30 | ||
Kroměříž | 7.35 | 7.53 | 1 | ||
Hulín | 8.01 | 8.06 | 13a | ||
Třebětice | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Holešov | 8.15 | 8.16 | 1 | ||
Dobrotice | x | 8.20 | 8.20 | ||
Jankovice | x | 8.22 | 8.22 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 8.24 | 8.24 | 1 | |
Bystřice pod Hostýnem | 8.29 | 8.30 | 1 | ||
Loukov | x | 8.34 | 8.34 | ||
Osíčko | 8.38 | 8.38 | 1b | ||
Podhradní Lhota | 8.43 | 8.43 | 1 | ||
Kunovice-Loučka | 8.46 | 8.46 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | x | 8.51 | 8.51 | ||
Branky na Moravě | 8.54 | 8.55 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 9.01 | 9.11 | 8 | ||
Krhová | x | 9.14 | 9.14 | ||
Hrachovec | x | 9.17 | 9.17 | 1 | |
Zašová | x | 9.21 | 9.21 | 1 | |
Zubří | x | 9.27 | 9.27 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 9.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci