Os 3453 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 22.42 | 3 | |||
Opava-Komárov | 22.46 | 22.46 | 1 | ||
Štítina | 22.49 | 22.50 | 1 | ||
Mokré Lazce | x | 22.52 | 22.52 | ||
Lhota u Opavy | x | 22.53 | 22.53 | ||
Háj ve Slezsku | 22.56 | 22.57 | 1 | ||
Jilešovice | x | 23.01 | 23.01 | ||
Děhylov | 23.04 | 23.04 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 23.09 | 23.09 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 23.12 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci