Os 2941 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.21 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 14.24 | 14.25 | |||
Dětmarovice | 14.28 | 14.28 | 1 | ||
Karviná hlavní nádraží | 14.33 | 14.34 | 1 | ||
Louky nad Olší | 14.44 | 14.44 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.46 | 14.47 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.51 | 14.53 | 1 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.55 | 14.56 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.58 | 14.58 | |||
Třinec (Trzyniec) | 15.01 | 15.02 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 15.04 | 15.05 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 15.07 | 15.07 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 15.10 | 15.10 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 15.13 | 15.13 | |||
Návsí (Nawsie) | 15.17 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci