R 1169 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.12 | 1 | |||
Zliv | 11.23 | 11.24 | 4 | ||
Číčenice | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Protivín | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Písek | 11.55 | 11.58 | 1 | ||
Čížová | 12.05 | 12.06 | 1 | ||
Čimelice | 12.22 | 12.22 | 1 | ||
Mirovice | 12.29 | 12.30 | 1 | ||
Březnice | 12.38 | 12.39 | 1 | ||
Příbram | 12.57 | 13.01 | 1 | ||
Jince | 13.13 | 13.14 | 1 | ||
Lochovice | 13.22 | 13.23 | 1 | ||
Zdice | 13.31 | 13.32 | 3 | ||
Beroun | 13.40 | 13.45 | 6a | ||
Praha-Smíchov | 14.28 | 14.29 | 6 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.36 | 14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci