Os 9616 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.35 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 7.43 | 7.46 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 7.49 | 7.49 | |||
Praha-Sedlec | 7.52 | 7.52 | |||
Roztoky u Prahy | 7.56 | 7.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 7.59 | 7.59 | |||
Úholičky | 8.01 | 8.01 | |||
Řež | 8.03 | 8.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 8.05 | 8.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 8.07 | 8.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 8.11 | 8.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 8.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci