Os 6413 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 14.03 | 3b | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 14.07 | 14.08 | 3 | ||
Libochovany | 14.19 | 14.20 | |||
Velké Žernoseky | 14.25 | 14.25 | 1 | ||
Litoměřice město | 14.29 | 14.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 14.34 | 14.35 | |||
Polepy | 14.38 | 14.38 | 1 | ||
Hoštka | 14.43 | 14.44 | 1 | ||
Štětí | 14.49 | 14.50 | 1 | ||
Liběchov | 14.54 | 14.55 | 1 | ||
Mělník-Mlazice | 14.59 | 14.59 | |||
Mělník | 15.02 | 15.03 | 1 | ||
Malý Újezd | 15.05 | 15.06 | |||
Všetaty | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Ovčáry | 15.17 | 15.17 | |||
Dřísy | 15.19 | 15.20 | 1 | ||
Stará Boleslav | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Otradovice | 15.28 | 15.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 15.32 | 15.32 | |||
Lysá nad Labem | 15.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci