Os 6410 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 12.17 | 4 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 12.20 | 12.21 | |||
Otradovice | 12.24 | 12.24 | |||
Stará Boleslav | 12.28 | 12.28 | 2 | ||
Dřísy | 12.33 | 12.33 | 2 | ||
Ovčáry | 12.35 | 12.36 | |||
Všetaty | 12.40 | 12.42 | 2 | ||
Malý Újezd | 12.48 | 12.48 | |||
Mělník | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Mělník-Mlazice | 12.54 | 12.55 | |||
Liběchov | 12.59 | 12.59 | 2 | ||
Štětí | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Hoštka | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Polepy | 13.16 | 13.16 | 2 | ||
Křešice u Litoměřic | 13.20 | 13.20 | |||
Litoměřice město | 13.25 | 13.26 | |||
Velké Žernoseky | 13.30 | 13.30 | 2 | ||
Libochovany | 13.35 | 13.36 | |||
Sebuzín | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.51 | 3b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci