Os 4309 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherský Brod | 11.05 | 2a | |||
Újezdec u Luhačovic | 11.08 | 11.09 | 1 | ||
Šumice | 11.12 | 11.13 | |||
Nezdenice | 11.16 | 11.16 | 1 | ||
Záhorovice | 11.19 | 11.20 | |||
Bojkovice | 11.23 | 11.23 | 3 | ||
Bojkovice město | 11.25 | 11.26 | 101 | ||
Pitín zastávka | 11.29 | 11.30 | |||
Hostětín | 11.37 | 11.37 | |||
Slavičín | 11.42 | 11.42 | 1 | ||
Divnice | 11.46 | 11.46 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 11.48 | 11.48 | 1 | ||
Popov | 11.54 | 11.54 | |||
Bylnice | 11.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci