..: Trasa vlaku Os 2723 - JŘ 2019 :..
Os 2723
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   18.17 8a
  Rohatec zastávka  18.22 18.22 
  Rohatec  18.24 18.25 1
  Rohatec kolonie x18.27 18.27 
  Sudoměřice nad Moravou  18.33 18.33 3
  Petrov u Strážnice  18.36 18.37 
  Strážnice  18.41 18.42 1
  Vnorovy  18.46 18.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  18.49 18.49 
  Veselí nad Moravou  18.52 19.03 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x19.07 19.07 1
  Lipov  19.12 19.13 1
  Louka u Ostrohu  19.15 19.16 
  Velká nad Veličkou  19.21  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster