..: Trasa vlaku Os 2718 - JŘ 2019 :..
Os 2718
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Javorník nad Veličkou zastávka   17.31 
  Velká nad Veličkou  17.33 17.34 1
  Louka u Ostrohu x17.39 17.39 
  Lipov  17.41 17.42 1
  Veselí nad Moravou  17.51 18.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  18.14 18.15 
  Vnorovy  18.17 18.17 
  Strážnice  18.22 18.23 1
  Petrov u Strážnice  18.27 18.27 
  Sudoměřice nad Moravou  18.30 18.34 1
  Rohatec kolonie x18.39 18.39 
  Rohatec  18.42 18.42 2
  Rohatec zastávka  18.45 18.45 
  Hodonín  18.51  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster