..: Trasa vlaku Os 2716 - JŘ 2019 :..
Os 2716
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velká nad Veličkou   15.34 1
  Louka u Ostrohu  15.38 15.39 
  Lipov  15.41 15.42 1
  Veselí nad Moravou  15.51 16.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  16.14 16.15 
  Vnorovy  16.17 16.17 
  Strážnice  16.22 16.23 1
  Petrov u Strážnice  16.27 16.27 
  Sudoměřice nad Moravou  16.30 16.34 1
  Rohatec kolonie x16.39 16.39 
  Rohatec  16.42 16.42 2
  Rohatec zastávka  16.45 16.45 
  Hodonín  16.51  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster