..: Trasa vlaku Os 2713 - JŘ 2019 :..
Os 2713
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   12.17 8a
  Rohatec zastávka  12.22 12.22 
  Rohatec  12.24 12.25 1
  Rohatec kolonie x12.27 12.27 
  Sudoměřice nad Moravou  12.33 12.33 3
  Petrov u Strážnice  12.36 12.37 
  Strážnice  12.41 12.42 1
  Vnorovy  12.46 12.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  12.49 12.49 
  Veselí nad Moravou  12.52 13.03 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x13.07 13.07 1
  Lipov  13.12 13.13 1
  Louka u Ostrohu  13.15 13.16 
  Velká nad Veličkou  13.21 13.21 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  13.24  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster