Os 7109 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 15.02 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 15.06 | 15.06 | ||
Karlovy Vary-Březová | 15.09 | 15.09 | |||
Cihelny | x | 15.13 | 15.13 | ||
Kfely | x | 15.17 | 15.17 | ||
Teplička u Karlových Varů | 15.19 | 15.19 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 15.23 | 15.23 | ||
Krásný Jez | 15.25 | 15.26 | |||
Vodná | x | 15.28 | 15.28 | ||
Bečov nad Teplou | 15.33 | 15.34 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 15.42 | 15.42 | ||
Poutnov | 15.45 | 15.46 | |||
Hoštěc | x | 15.50 | 15.50 | ||
Teplá | 15.53 | 15.54 | |||
Mrázov | x | 15.58 | 15.58 | ||
Ovesné Kladruby | 16.03 | 16.03 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 16.06 | 16.06 | ||
Vlkovice | x | 16.10 | 16.10 | ||
Mariánské Lázně město | x | 16.16 | 16.16 | ||
Mariánské Lázně | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci