Os 7104 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 10.40 | ||||
Mariánské Lázně město | x | 10.43 | 10.43 | ||
Vlkovice | x | 10.48 | 10.48 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 10.52 | 10.52 | ||
Ovesné Kladruby | 10.55 | 10.56 | |||
Mrázov | x | 11.01 | 11.01 | ||
Teplá | 11.05 | 11.06 | |||
Hoštěc | x | 11.09 | 11.09 | ||
Poutnov | 11.13 | 11.14 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 11.17 | 11.17 | ||
Bečov nad Teplou | 11.25 | 11.28 | |||
Vodná | x | 11.32 | 11.32 | ||
Krásný Jez | 11.35 | 11.35 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 11.37 | 11.37 | ||
Teplička u Karlových Varů | 11.41 | 11.41 | |||
Kfely | x | 11.43 | 11.43 | ||
Cihelny | x | 11.47 | 11.47 | ||
Karlovy Vary-Březová | 11.51 | 11.52 | |||
Doubí u Karlových Varů | x | 11.54 | 11.54 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 11.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci