Os 18015 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 18.15 | ||||
Stožec | 18.21 | 18.22 | |||
Černý Kříž | 18.27 | 18.33 | |||
Dobrá na Šumavě | x | 18.36 | 18.36 | ||
Volary | 18.40 | 18.45 | |||
Spálenec | x | 18.57 | 18.57 | ||
Zbytiny | 18.59 | 19.02 | |||
Skříněřov | x | 19.07 | 19.07 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 19.12 | 19.12 | ||
Chroboly | 19.15 | 19.16 | |||
Rohanov | x | 19.21 | 19.21 | ||
Prachatice lázně | x | 19.27 | 19.27 | ||
Prachatice | 19.30 | 19.35 | |||
Husinec | x | 19.40 | 19.40 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 19.47 | 19.48 | |||
Blanice | x | 19.51 | 19.51 | ||
Bavorov | 19.56 | 20.00 | |||
Svinětice | x | 20.03 | 20.03 | ||
Pražák | x | 20.08 | 20.08 | ||
Vodňany | 20.12 | 20.13 | |||
Číčenice | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci