Os 15717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svoboda nad Úpou | 15.07 | ||||
Mladé Buky | x | 15.11 | 15.11 | ||
Kalná Voda | x | 15.14 | 15.14 | ||
Trutnov-Staré město | x | 15.16 | 15.16 | ||
Trutnov-Zelená Louka | x | 15.18 | 15.18 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 15.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci