R 921 „Krakonoš“ | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + Bmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.59 | 6.07 | |||
Praha-Vysočany | 6.14 | 6.15 | |||
Lysá nad Labem | 6.39 | 6.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 6.53 | 6.55 | |||
Poděbrady | 7.01 | 7.02 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.27 | 7.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.51 | 8.04 | |||
Jaroměř | 8.18 | 8.19 | |||
Česká Skalice | 8.30 | 8.31 | |||
Starkoč | 8.38 | 8.39 | |||
Červený Kostelec | 8.49 | 8.50 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 8.54 | 8.55 | |||
Malé Svatoňovice | 8.59 | 9.01 | |||
Velké Svatoňovice | 9.05 | 9.05 | |||
Trutnov střed | 9.15 | 9.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 9.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci