..: Trasa vlaku Os 9057 - JŘ 2018 :..
Os 9057
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  9.15 9.23 
  Praha-Vršovice  9.27 9.28 
  Praha-Kačerov  9.32 9.33 
  Praha-Krč  9.36 9.36 
  Praha-Braník  9.40 9.41 
  Praha-Modřany zastávka  9.44 9.45 
  Praha-Komořany  9.47 9.48 
  Praha-Zbraslav  9.51 9.52 
  Dolní Břežany-Jarov  9.55 9.56 
  Vrané nad Vltavou  9.59 10.00 
  Skochovice  10.03 10.03 
  Davle  10.09 10.10 
  Petrov-Chlomek  10.13 10.13 
  Petrov u Prahy  10.16 10.16 
  Luka pod Medníkem  10.21 10.22 
  Jílové u Prahy  10.27 10.28 
  Kamenný Přívoz  10.32 10.33 
  Prosečnice  10.35 10.36 
  Krhanice  10.39 10.40 
  Chrást nad Sázavou  10.43 10.43 
  Týnec nad Sázavou  10.46 10.47 
  Pecerady  10.50 10.51 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  10.55 10.56 
  Poříčí nad Sázavou  10.58 10.59 
  Čerčany  11.03  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci