Os 9057 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.15 | 9.23 | |||
Praha-Vršovice | 9.27 | 9.28 | |||
Praha-Kačerov | 9.32 | 9.33 | |||
Praha-Krč | 9.36 | 9.36 | |||
Praha-Braník | 9.40 | 9.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 9.44 | 9.45 | |||
Praha-Komořany | 9.47 | 9.48 | |||
Praha-Zbraslav | 9.51 | 9.52 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 9.55 | 9.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.59 | 10.00 | |||
Skochovice | 10.03 | 10.03 | |||
Davle | 10.09 | 10.10 | |||
Petrov-Chlomek | 10.13 | 10.13 | |||
Petrov u Prahy | 10.16 | 10.16 | |||
Luka pod Medníkem | 10.21 | 10.22 | |||
Jílové u Prahy | 10.27 | 10.28 | |||
Kamenný Přívoz | 10.32 | 10.33 | |||
Prosečnice | 10.35 | 10.36 | |||
Krhanice | 10.39 | 10.40 | |||
Chrást nad Sázavou | 10.43 | 10.43 | |||
Týnec nad Sázavou | 10.46 | 10.47 | |||
Pecerady | 10.50 | 10.51 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 10.55 | 10.56 | |||
Poříčí nad Sázavou | 10.58 | 10.59 | |||
Čerčany | 11.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök