..: Trasa vlaku Os 5028 - JŘ 2018 :..
Os 5028
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Česká Třebová   17.57 
  Dlouhá Třebová  18.02 18.02 
  Ústí nad Orlicí město  18.06 18.06 
  Ústí nad Orlicí  18.08 18.17 
  Bezpráví  18.21 18.21 
  Brandýs nad Orlicí  18.25 18.25 
  Choceň  18.30 18.40 
  Sruby  18.43 18.43 
  Dobříkov u Chocně  18.46 18.46 
  Zámrsk  18.48 18.48 
  Sedlíšťka  18.51 18.51 
  Uhersko  18.55 18.55 
  Moravany  18.59 19.02 
  Kostěnice  19.06 19.06 
  Pardubice-Černá za Bory  19.10 19.10 
  Pardubice-Pardubičky  19.12 19.13 
  Pardubice hlavní nádraží  19.16  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci