Os 5028 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 17.57 | ||||
Dlouhá Třebová | 18.02 | 18.02 | |||
Ústí nad Orlicí město | 18.06 | 18.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.08 | 18.17 | |||
Bezpráví | 18.21 | 18.21 | |||
Brandýs nad Orlicí | 18.25 | 18.25 | |||
Choceň | 18.30 | 18.40 | |||
Sruby | 18.43 | 18.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 18.46 | 18.46 | |||
Zámrsk | 18.48 | 18.48 | |||
Sedlíšťka | 18.51 | 18.51 | |||
Uhersko | 18.55 | 18.55 | |||
Moravany | 18.59 | 19.02 | |||
Kostěnice | 19.06 | 19.06 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 19.10 | 19.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 19.12 | 19.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia