Os 5010 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 11.57 | ||||
Dlouhá Třebová | 12.02 | 12.02 | |||
Ústí nad Orlicí město | 12.06 | 12.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.08 | 12.17 | |||
Bezpráví | 12.21 | 12.21 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.25 | 12.25 | |||
Choceň | 12.30 | 12.40 | |||
Sruby | 12.43 | 12.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.46 | 12.46 | |||
Zámrsk | 12.48 | 12.48 | |||
Sedlíšťka | 12.51 | 12.51 | |||
Uhersko | 12.55 | 12.55 | |||
Moravany | 12.59 | 13.02 | |||
Kostěnice | 13.06 | 13.06 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 13.10 | 13.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 13.12 | 13.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.16 | 13.26 | |||
Pardubice-Svítkov | 13.29 | 13.29 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.32 | 13.32 | |||
Valy u Přelouče | 13.35 | 13.36 | |||
Přelouč | 13.39 | 13.50 | |||
Lhota pod Přeloučí | 13.53 | 13.53 | |||
Řečany nad Labem | 13.56 | 13.58 | |||
Chvaletice | 14.02 | 14.02 | |||
Kojice | 14.04 | 14.04 | |||
Týnec nad Labem | 14.07 | 14.07 | |||
Záboří nad Labem | 14.09 | 14.10 | |||
Starý Kolín | 14.13 | 14.14 | |||
Kolín dílny | 14.17 | 14.17 | |||
Kolín | 14.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster