..: Trasa vlaku Os 5010 - JŘ 2018 :..
Os 5010
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Česká Třebová   11.57 
  Dlouhá Třebová  12.02 12.02 
  Ústí nad Orlicí město  12.06 12.06 
  Ústí nad Orlicí  12.08 12.17 
  Bezpráví  12.21 12.21 
  Brandýs nad Orlicí  12.25 12.25 
  Choceň  12.30 12.40 
  Sruby  12.43 12.43 
  Dobříkov u Chocně  12.46 12.46 
  Zámrsk  12.48 12.48 
  Sedlíšťka  12.51 12.51 
  Uhersko  12.55 12.55 
  Moravany  12.59 13.02 
  Kostěnice  13.06 13.06 
  Pardubice-Černá za Bory  13.10 13.10 
  Pardubice-Pardubičky  13.12 13.13 
  Pardubice hlavní nádraží  13.16 13.26 
  Pardubice-Svítkov  13.29 13.29 
  Pardubice-Opočínek  13.32 13.32 
  Valy u Přelouče  13.35 13.36 
  Přelouč  13.39 13.50 
  Lhota pod Přeloučí  13.53 13.53 
  Řečany nad Labem  13.56 13.58 
  Chvaletice  14.02 14.02 
  Kojice  14.04 14.04 
  Týnec nad Labem  14.07 14.07 
  Záboří nad Labem  14.09 14.10 
  Starý Kolín  14.13 14.14 
  Kolín dílny  14.17 14.17 
  Kolín  14.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci