..: Trasa vlaku Os 2064 - JŘ 2018 :..
Os 2064
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.34 
  Stará Huť x16.36 16.36 
  Mokrovraty x16.41 16.41 
  Malá Hraštice x16.46 16.46 
  Nová Ves pod Pleší x16.51 16.51 
  Mníšek pod Brdy  16.57 16.57 
  Rymaně x16.59 16.59 
  Čisovice  17.04 17.05 
  Bojanovice x17.08 17.08 
  Bojov x17.11 17.11 
  Klínec x17.15 17.15 
  Měchenice  17.22 17.22 
  Skochovice x17.25 17.25 
  Vrané nad Vltavou  17.28 17.31 
  Dolní Břežany-Jarov x17.34 17.34 
  Praha-Zbraslav  17.38 17.38 
  Praha-Komořany x17.41 17.41 
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 
  Praha-Braník  17.48 17.49 
  Praha-Krč  17.52 17.53 
  Praha-Kačerov  17.55 17.55 
  Praha-Vršovice  18.00 18.01 
  Praha hlavní nádraží  18.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster