Os 2064 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.34 | ||||
Stará Huť | x | 16.36 | 16.36 | ||
Mokrovraty | x | 16.41 | 16.41 | ||
Malá Hraštice | x | 16.46 | 16.46 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 16.51 | 16.51 | ||
Mníšek pod Brdy | 16.57 | 16.57 | |||
Rymaně | x | 16.59 | 16.59 | ||
Čisovice | 17.04 | 17.05 | |||
Bojanovice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Bojov | x | 17.11 | 17.11 | ||
Klínec | x | 17.15 | 17.15 | ||
Měchenice | 17.22 | 17.22 | |||
Skochovice | x | 17.25 | 17.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.28 | 17.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Praha-Zbraslav | 17.38 | 17.38 | |||
Praha-Komořany | x | 17.41 | 17.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Praha-Braník | 17.48 | 17.49 | |||
Praha-Krč | 17.52 | 17.53 | |||
Praha-Kačerov | 17.55 | 17.55 | |||
Praha-Vršovice | 18.00 | 18.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia