..: Trasa vlaku Os 2012 - JŘ 2018 :..
Os 2012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   13.34 
  Stará Huť x13.36 13.36 
  Mokrovraty x13.41 13.41 
  Malá Hraštice x13.46 13.46 
  Nová Ves pod Pleší x13.51 13.51 
  Mníšek pod Brdy  13.57 13.57 
  Rymaně x13.59 13.59 
  Čisovice  14.04 14.05 
  Bojanovice x14.08 14.08 
  Bojov x14.11 14.11 
  Klínec x14.15 14.15 
  Měchenice  14.22 14.22 
  Skochovice x14.25 14.25 
  Vrané nad Vltavou  14.28 14.31 
  Dolní Břežany-Jarov x14.34 14.34 
  Praha-Zbraslav  14.38 14.38 
  Praha-Komořany x14.41 14.41 
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 
  Praha-Braník  14.48 14.49 
  Praha-Krč  14.52 14.53 
  Praha-Kačerov  14.55 14.55 
  Praha-Vršovice  15.00 15.01 
  Praha hlavní nádraží  15.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia