Os 2012 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 13.34 | ||||
Stará Huť | x | 13.36 | 13.36 | ||
Mokrovraty | x | 13.41 | 13.41 | ||
Malá Hraštice | x | 13.46 | 13.46 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 13.51 | 13.51 | ||
Mníšek pod Brdy | 13.57 | 13.57 | |||
Rymaně | x | 13.59 | 13.59 | ||
Čisovice | 14.04 | 14.05 | |||
Bojanovice | x | 14.08 | 14.08 | ||
Bojov | x | 14.11 | 14.11 | ||
Klínec | x | 14.15 | 14.15 | ||
Měchenice | 14.22 | 14.22 | |||
Skochovice | x | 14.25 | 14.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 14.28 | 14.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 14.34 | 14.34 | ||
Praha-Zbraslav | 14.38 | 14.38 | |||
Praha-Komořany | x | 14.41 | 14.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Praha-Braník | 14.48 | 14.49 | |||
Praha-Krč | 14.52 | 14.53 | |||
Praha-Kačerov | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Vršovice | 15.00 | 15.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök