Os 2010 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 11.37 | ||||
Stará Huť | x | 11.39 | 11.39 | ||
Mokrovraty | x | 11.44 | 11.44 | ||
Malá Hraštice | x | 11.49 | 11.49 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 11.54 | 11.54 | ||
Mníšek pod Brdy | 12.00 | 12.00 | |||
Rymaně | x | 12.02 | 12.02 | ||
Čisovice | 12.07 | 12.08 | |||
Bojanovice | x | 12.11 | 12.11 | ||
Bojov | x | 12.14 | 12.14 | ||
Klínec | x | 12.18 | 12.18 | ||
Měchenice | 12.25 | 12.25 | |||
Skochovice | x | 12.28 | 12.28 | ||
Vrané nad Vltavou | 12.31 | 12.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 12.34 | 12.34 | ||
Praha-Zbraslav | 12.38 | 12.38 | |||
Praha-Komořany | x | 12.41 | 12.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 12.44 | 12.44 | |||
Praha-Braník | 12.48 | 12.49 | |||
Praha-Krč | 12.52 | 12.53 | |||
Praha-Kačerov | 12.55 | 12.55 | |||
Praha-Vršovice | 13.00 | 13.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster