..: Trasa vlaku Os 2010 - JŘ 2018 :..
Os 2010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   11.37 
  Stará Huť x11.39 11.39 
  Mokrovraty x11.44 11.44 
  Malá Hraštice x11.49 11.49 
  Nová Ves pod Pleší x11.54 11.54 
  Mníšek pod Brdy  12.00 12.00 
  Rymaně x12.02 12.02 
  Čisovice  12.07 12.08 
  Bojanovice x12.11 12.11 
  Bojov x12.14 12.14 
  Klínec x12.18 12.18 
  Měchenice  12.25 12.25 
  Skochovice x12.28 12.28 
  Vrané nad Vltavou  12.31 12.31 
  Dolní Břežany-Jarov x12.34 12.34 
  Praha-Zbraslav  12.38 12.38 
  Praha-Komořany x12.41 12.41 
  Praha-Modřany zastávka  12.44 12.44 
  Praha-Braník  12.48 12.49 
  Praha-Krč  12.52 12.53 
  Praha-Kačerov  12.55 12.55 
  Praha-Vršovice  13.00 13.01 
  Praha hlavní nádraží  13.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia