Vlak 20931 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Seifhennersdorf | 20.01 | ||||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 20.05 | 20.05 | ||
Varnsdorf staré nádraží | x | 20.07 | 20.07 | ||
Varnsdorf | 20.11 | 20.11 | |||
Großschönau (Sachs) | 20.15 | 20.16 | |||
Hainewalde | x | 20.20 | 20.20 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 20.23 | 20.23 | ||
Zittau | 20.30 | 20.44 | |||
Hrádek nad Nisou | 20.53 | 20.54 | |||
Chotyně | x | 20.56 | 20.56 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 21.00 | 21.00 | ||
Chrastava | 21.04 | 21.04 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 21.06 | 21.06 | ||
Machnín | x | 21.09 | 21.09 | ||
Liberec | 21.15 |
jede 11.XII. – 7.I., 12.XI. – 9.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci