Os 9968 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 19.18 | ||||
Rostoklaty | 19.22 | 19.22 | |||
Tuklaty | 19.25 | 19.25 | |||
Úvaly | 19.28 | 19.29 | |||
Praha-Klánovice | 19.32 | 19.32 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.36 | 19.36 | |||
Praha-Běchovice | 19.38 | 19.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.41 | 19.41 | |||
Praha-Kyje | 19.44 | 19.44 | |||
Praha-Libeň | 19.48 | 19.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.55 | 19.57 | |||
Praha-Smíchov | 20.04 | 20.05 | |||
Praha-Velká Chuchle | 20.10 | 20.10 | |||
Praha-Radotín | 20.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci