R 988 „Doubrava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.20 | ||||
Brno-Královo Pole | 6.30 | 6.31 | |||
Kuřim | 6.39 | 6.40 | |||
Tišnov | 6.49 | 6.50 | |||
Žďár nad Sázavou | 7.33 | 7.34 | |||
Přibyslav | 7.45 | 7.46 | |||
Havlíčkův Brod | 7.58 | 8.00 | |||
Světlá nad Sázavou | 8.14 | 8.15 | |||
Golčův Jeníkov město | 8.37 | 8.38 | |||
Čáslav | 8.48 | 8.49 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.58 | 9.00 | |||
Kolín | 9.10 | 9.12 | |||
Praha-Libeň | 9.44 | 9.45 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.51 | 10.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci