..: Trasa vlaku Os 9803 - JŘ 2017 :..
Os 9803
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   22.07 
  Rakovník zastávka x22.11 22.11 
  Lužná u Rakovníka  22.19 22.21 
  Řevničov  22.28 22.29 
  Nové Strašecí  22.34 22.34 
  Rynholec x22.40 22.40 
  Stochov  22.43 22.45 
  Kačice x22.49 22.49 
  Kamenné Žehrovice  22.53 22.53 
  Kladno-Rozdělov x22.56 22.56 
  Kladno  23.00 23.06 
  Unhošť  23.10 23.14 
  Pavlov x23.17 23.17 
  Jeneč  23.20 23.21 
  Hostivice  23.25 23.26 
  Praha-Ruzyně  23.31 23.31 
  Praha-Veleslavín  23.36 23.36 
  Praha-Dejvice  23.41 23.42 
  Praha-Bubny  23.47 23.48 
  Praha-Libeň +23.56 0.01 
  Praha hlavní nádraží  0.06  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2019 ŽelPage - správci