..: Trasa vlaku Os 9700 - JŘ 2017 :..
Os 9700
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 + 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   5.49 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.52 5.53 
  Zeměchy x5.55 5.55 
  Olovnice  5.57 5.57 
  Neuměřice x6.01 6.01 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x6.02 6.02 
  Zvoleněves  6.05 6.11 
  Podlešín  6.14 6.15 
  Slaný předměstí x6.20 6.20 
  Slaný  6.24 6.26 
  Královice u Zlonic x6.32 6.32 
  Zlonice  6.38 6.40 
  Páleček x6.44 6.44 
  Klobuky v Čechách  6.48 6.48 
  Vrbičany x6.51 6.51 
  Telce x6.53 6.53 
  Peruc  6.57 6.59 
  Vrbno nad Lesy  7.04 7.04 
  Chlumčany u Loun  7.14 7.15 
  Louny  7.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster