Os 9556 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Všetaty | 14.41 | ||||
Byšice | 14.44 | 14.45 | |||
Kojovice | x | 14.49 | 14.49 | ||
Košátky | x | 14.52 | 14.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 14.56 | 14.57 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 15.03 | 15.03 | ||
Chotětov | 15.07 | 15.10 | |||
Krnsko | x | 15.16 | 15.16 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.21 | 15.24 | |||
Mladá Boleslav město | 15.30 | 15.32 | |||
Řepov | x | 15.36 | 15.36 | ||
Kolomuty | x | 15.38 | 15.38 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 15.42 | 15.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 15.46 | 15.46 | ||
Bechov | x | 15.51 | 15.51 | ||
Rohatsko | x | 15.54 | 15.54 | ||
Dolní Bousov | 15.58 | 16.00 | |||
Sobotka | 16.06 | 16.08 | |||
Libošovice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Malechovice | x | 16.16 | 16.16 | ||
Mladějov v Čechách | 16.21 | 16.23 | |||
Hrdoňovice | x | 16.28 | 16.28 | ||
Libuň | 16.33 | 16.35 | |||
Kněžnice | x | 16.37 | 16.37 | ||
Cidlina | x | 16.40 | 16.40 | ||
Kyje u Jičína | x | 16.45 | 16.45 | ||
Ploužnice | x | 16.49 | 16.49 | ||
Lomnice nad Popelkou | 16.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci