..: Trasa vlaku Os 9421 - JŘ 2017 :..
Os 9421
Řazení vlaku: 471 + 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   15.21 
  Praha-Vysočany  15.28 15.29 
  Praha-Horní Počernice  15.36 15.37 
  Zeleneč  15.41 15.41 
  Čelákovice  15.49 15.51 
  Čelákovice-Jiřina  15.54 15.54 
  Lysá nad Labem  16.00 16.01 
  Milovice  16.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster