Os 9061 | |
Řazení vlaku: 2x814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.33 | 10.55 | |||
Praha-Vršovice | 10.59 | 11.00 | |||
Praha-Kačerov | 11.04 | 11.04 | |||
Praha-Krč | 11.07 | 11.07 | |||
Praha-Braník | 11.11 | 11.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 11.15 | 11.16 | ||
Praha-Komořany | x | 11.18 | 11.18 | ||
Praha-Zbraslav | x | 11.21 | 11.22 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 11.25 | 11.26 | ||
Vrané nad Vltavou | 11.29 | 11.31 | |||
Skochovice | x | 11.33 | 11.34 | ||
Davle | 11.39 | 11.40 | |||
Petrov-Chlomek | x | 11.43 | 11.44 | ||
Petrov u Prahy | x | 11.46 | 11.47 | ||
Luka pod Medníkem | x | 11.53 | 11.54 | ||
Jílové u Prahy | 12.00 | 12.01 | |||
Kamenný Přívoz | x | 12.05 | 12.06 | ||
Prosečnice | x | 12.08 | 12.08 | ||
Krhanice | x | 12.12 | 12.12 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 12.16 | 12.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 12.19 | 12.20 | |||
Pecerady | x | 12.23 | 12.24 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 12.28 | 12.28 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 12.31 | 12.32 | ||
Čerčany | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci