..: Trasa vlaku Os 9060 - JŘ 2017 :..
Os 9060
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   14.06 
  Poříčí nad Sázavou x14.09 14.10 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.13 14.13 
  Pecerady x14.17 14.18 
  Týnec nad Sázavou  14.21 14.41 
  Chrást nad Sázavou x14.44 14.44 
  Krhanice x14.48 14.48 
  Prosečnice x14.52 14.52 
  Kamenný Přívoz x14.54 14.55 
  Jílové u Prahy  14.59 15.01 
  Luka pod Medníkem x15.08 15.08 
  Petrov u Prahy x15.14 15.15 
  Petrov-Chlomek x15.17 15.17 
  Davle  15.20 15.21 
  Skochovice x15.27 15.27 
  Vrané nad Vltavou  15.30 15.30 
  Dolní Břežany-Jarov x15.33 15.34 
  Praha-Zbraslav x15.37 15.38 
  Praha-Komořany x15.41 15.41 
  Praha-Modřany zastávka x15.43 15.44 
  Praha-Braník  15.47 15.48 
  Praha-Krč  15.52 15.52 
  Praha-Kačerov  15.55 15.55 
  Praha-Vršovice  16.00 16.01 
  Praha hlavní nádraží  16.05 16.29 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster