Os 9060 | |
Řazení vlaku: 2x814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 14.06 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 14.09 | 14.10 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 14.13 | 14.13 | ||
Pecerady | x | 14.17 | 14.18 | ||
Týnec nad Sázavou | 14.21 | 14.41 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 14.44 | 14.44 | ||
Krhanice | x | 14.48 | 14.48 | ||
Prosečnice | x | 14.52 | 14.52 | ||
Kamenný Přívoz | x | 14.54 | 14.55 | ||
Jílové u Prahy | 14.59 | 15.01 | |||
Luka pod Medníkem | x | 15.08 | 15.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 15.14 | 15.15 | ||
Petrov-Chlomek | x | 15.17 | 15.17 | ||
Davle | 15.20 | 15.21 | |||
Skochovice | x | 15.27 | 15.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 15.30 | 15.30 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 15.33 | 15.34 | ||
Praha-Zbraslav | x | 15.37 | 15.38 | ||
Praha-Komořany | x | 15.41 | 15.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 15.43 | 15.44 | ||
Praha-Braník | 15.47 | 15.48 | |||
Praha-Krč | 15.52 | 15.52 | |||
Praha-Kačerov | 15.55 | 15.55 | |||
Praha-Vršovice | 16.00 | 16.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.05 | 16.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök