..: Trasa vlaku Os 9050 - JŘ 2017 :..
Os 9050
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   3.57 
  Poříčí nad Sázavou x4.00 4.00 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x4.04 4.04 
  Pecerady x4.08 4.08 
  Týnec nad Sázavou  4.12 4.13 
  Chrást nad Sázavou x4.16 4.16 
  Krhanice x4.20 4.20 
  Prosečnice x4.24 4.24 
  Kamenný Přívoz x4.26 4.26 
  Jílové u Prahy  4.31 4.32 
  Luka pod Medníkem x4.38 4.38 
  Petrov u Prahy x4.44 4.44 
  Petrov-Chlomek x4.47 4.47 
  Davle  4.50 4.51 
  Skochovice x4.57 4.57 
  Vrané nad Vltavou  5.00 5.01 
  Dolní Břežany-Jarov x5.04 5.04 
  Praha-Zbraslav x5.08 5.08 
  Praha-Komořany x5.11 5.11 
  Praha-Modřany zastávka x5.14 5.14 
  Praha-Braník  5.17 5.18 
  Praha-Krč  5.22 5.23 
  Praha-Kačerov  5.25 5.25 
  Praha-Vršovice  5.30 5.31 
  Praha hlavní nádraží  5.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster