..: Trasa vlaku Os 9004 - JŘ 2017 :..
Os 9004
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   6.26 
  Poříčí nad Sázavou x6.29 6.29 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x6.33 6.33 
  Pecerady x6.37 6.37 
  Týnec nad Sázavou  6.41 6.43 
  Chrást nad Sázavou x6.46 6.46 
  Krhanice x6.50 6.50 
  Prosečnice x6.54 6.54 
  Kamenný Přívoz x6.56 6.56 
  Jílové u Prahy  7.01 7.02 
  Luka pod Medníkem x7.08 7.08 
  Petrov u Prahy x7.14 7.14 
  Petrov-Chlomek x7.17 7.17 
  Davle  7.20 7.21 
  Skochovice x7.27 7.27 
  Vrané nad Vltavou  7.30 7.31 
  Dolní Břežany-Jarov x7.34 7.34 
  Praha-Zbraslav x7.38 7.38 
  Praha-Komořany x7.41 7.41 
  Praha-Modřany zastávka x7.44 7.44 
  Praha-Braník  7.47 7.48 
  Praha-Krč  7.52 7.53 
  Praha-Kačerov  7.55 7.55 
  Praha-Vršovice  8.00 8.01 
  Praha hlavní nádraží  8.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster