Os 9003 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.55 | ||||
Praha-Vršovice | 6.59 | 7.00 | |||
Praha-Kačerov | 7.03 | 7.03 | |||
Praha-Krč | 7.06 | 7.07 | |||
Praha-Braník | 7.11 | 7.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 7.14 | 7.14 | ||
Praha-Komořany | x | 7.17 | 7.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 7.20 | 7.20 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 7.24 | 7.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 7.27 | 7.31 | |||
Skochovice | x | 7.33 | 7.33 | ||
Davle | 7.39 | 7.39 | |||
Petrov-Chlomek | x | 7.42 | 7.42 | ||
Petrov u Prahy | x | 7.45 | 7.45 | ||
Luka pod Medníkem | x | 7.52 | 7.52 | ||
Jílové u Prahy | 7.58 | 7.59 | |||
Kamenný Přívoz | x | 8.03 | 8.03 | ||
Prosečnice | x | 8.06 | 8.06 | ||
Krhanice | x | 8.10 | 8.10 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 8.14 | 8.14 | ||
Týnec nad Sázavou | 8.17 | 8.38 | |||
Pecerady | x | 8.41 | 8.41 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 8.46 | 8.46 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 8.49 | 8.49 | ||
Čerčany | 8.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci