Os 7663 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 6.05 | ||||
Kaznějov | 6.11 | 6.12 | |||
Horní Bříza | 6.21 | 6.23 | |||
Horní Bříza zastávka | 6.26 | 6.27 | |||
Třemošná u Plzně | 6.32 | 6.33 | |||
Plzeň-Orlík | x | 6.35 | 6.35 | ||
Plzeň-Bolevec | 6.38 | 6.38 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6.41 | 6.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 6.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci